Mix & Mastering

Our Mix & Mastering Services are only available in Turkey.

The Mixing & Mastering

Mix ve Mastering konusunda 25 yıldan fazla deneyimi bulunan ve Spinnin, Armada & Universal gibi kayıt şirketleri ile çalışmış olan ses mühendislerimiz tarafından tam profesyonel mix ve mastering hizmetlerini Türk prodüktörlerimize özel uygun fiyatlarla sunuyoruz.  Unutmayın, mixing ne kadar iyiyse mastering o kadar iyidir. Mühendislerimizin, dünyanın en iyi stüdyolarında kullanılan compression, EQ ve teknikler ile prodüksiyonlarınızın potansiyelini en üst düzeye çıkarmasına izin verin. Mühendislerimiz kapsamlı ölçüm ve izlememizle, harmonik bozulma olmadan, dengelenmiş, hassas ses seviye ayarları yapılmış ve mastering için mükemmel hale getirilmiş bir şekilde miksinizde her şeyin sağlam ve bir arada durmasını sağlayacaktır. Aşağıdaki ürün listesinden mix ve mastering servislerimizin detaylarını inceleyebilirsiniz.


En mükemmel sonuçlar için kullandığımız stüdyo ekipmanlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Lütfen ses dosyanızı göndermeden önce mastering öncesi izlenmesi gereken yönergeleri, hizmetin şartlarını, işleyişini ve koşullarını içeren PDF dosyamızı okuduğunuzdan emin olunuz.

Sipariş sonrası şarkınızı uygun formata getirip wetransfer.com aracılığı ile mastering@sslmusic.net adresine gönderiniz.

>Mastering Hazırlığı ve Hizmet Şartları <

>SSL Music Mix ve Mastering Hizmetleri Detaylı Bilgi<

Gösterilen sonuç sayısı: 8